بسته بندی دیجیتال

Digital Pack

Magic Book
Image
Image
Image

ENUMA Group

بسته بندی دیجیتال چیست؟

منظور از بسته بندی دیجیتال، بسته بندیی است که هر زمان کاربر با گوشی یا تبلت خود به آن نگاه می کند بتواند روی بسته بندی اطلاعات اضافه ای مانند صدا، ویدیو، اشیاء و انیمیشن های سه بعدی و حتی یک بازی ساده، مربوط به آن کالا را مشاهده کند. اين اطلاعات اضافه دقيقاً روي بسته بندی و بر روي بخشهايي كه شما مي خواهيد، قابل رويت خواهند بود و مي توانند به صورت تعاملي نيز طراحي شوند، بدين معنا كه كاربر با لمس اشياء نمایش داده شده بتواند روي عملكرد آنها اثر گذاشته و يا آنها را بچرخاند.

ENUMA Group

چرا بسته بندی دیجیتال ؟

با توجه به اينكه احتمالاً كاربر تا كنون چنين چيزي را نديده است، در ماندگار كردن محصول، شرکت و برند شما در ذهن او نقش مهمي را ايفا خواهد كرد.

شما می توانید امکاناتی را به بسته بندی خود اضافه کنید که امکان چاپ آن وجود ندارد، مثلاً پخش توضیحاتی در خصوص ارزش غذایی، ویژگی های خاص، مراحل تولید، مواد اولیه آن، پخش تیزر تبلیغاتی محصول بر روی آن و یا به طور مثال نمایش اسباب بازی سه بعدی ساخته شده از یک لگو بر روی جعبه آن

Image
Image
Image

ENUMA Group

اجرای یک بازی، با محوریت محصولات شما، نیز از قابلیتهایی است که می توانید روی بسته بندی جادویی خود داشته باشید. برای مثال با نگاه به بسته بندي از طريق گوشي يا تبلت، كاربر بتواند بازي دو/سه بعديي را مشاهده كند كه محصولات شما، به همراه اشياء ديگري، طول صفحه را طي مي كنند. اگر كاربر بتواند در زمان داده شده تعداد مشخصي محصول را لمس كند،‌كه به سبد خريد او اضافه مي شوند، مي تواند به مرحله بعدي برود. یا بازی پرتابی. برای مثال اگر محصول مورد نظر رب گوجه فرنگی باشد قوطی های رب گوجه ای در صحنه نمایش داده میشود که کاربر با پرتاب گوجه به داخل قوطی ها می تواند آنها را پر کند و امتیاز بگیرد. (بسته به نوع محصول می توان سناریوی مناسبی از نوع بازی های پرتابی لمسی طراحی کرد) یا بازی خط تولیدی. برای مثال اگر محصولات یک فست فود یا رستوران، مورد نظر باشد، بازی به این روش است که رستوران/ فست فود از نمای بالا با لوگو و نمادهای تبلیغاتی مورد نظر دیده خواهد شد، کاربر در قالب صاحب رستوران / فست فود با صفی از مشتریان روبرو شده و سفارش آنها، مثلاً همبرگر، سالاد و نوشابه روی صفحه بر روی یک سینی نمایش داده می شود، کاربر باید به سرعت اجزای سفارش را داخل سینی قرار داده و در مقابل پول آن را دریافت کند، هر چه این کار با سرعت مناسب تری انجام شود کاربر می تواند دریافتی بیشتری داشته و با سکه های دریافتی، خط تولید و نیروی کار خریداری کرده و کارش را توسعه دهد.

ENUMA Group

چطور اپلیکیشن بسته بندی دیجیتال خود را منتشر کنیم؟

کافیست نمونه ای از بسته بندی خود را ارائه داده و به ما بگویید که می خواهید کاربران با نگاه به آن چه چیزی را مشاهده نمایند. ما اپلیکیشنی تحویل شما خواهیم داد که می توانید آن را روی وب سایت خود قرار دهید یا از طریق اپلیکیشن های مرجعی مانند کافه بازار منتشر کنید و یا در فروشگاهها، شرکت یا نمایشگاه از طریق بلوتوث یا وای فای آن را منتشر کنید تا همه کسانی که محصول شما را دارند بتوانند از آن استفاده نمایند. این اطلاعات می توانند به جای گوشی یا تبلت بر روی صفحه نمایشی که در فروشگاه نصب شده و مجهز به یک دوربین است نیز نمایش داده شود.

ضمناً پیشنهاد می شود که یک برچسب حاوی QR code مربوط به لینک دانلود اپلیکیشن مربوطه، را بر روی بسته بندی مورد نظر بچسبانید (یا چاپ کنید) که علاوه بر اینکه حاوی توضیحاتی در خصوص وجود چنین قابلیتی است بتواند به کاربر کمک کند که با نرم افزار QR code Scanner گوشی خود اپلیکیشن بسته بندی دیجیتال شما را دانلود نماید.

Image
Image
Image
Image