موزه جادويي

Magic Museum

Magic Book
Image
Image
Image

ENUMA

اپلیکیشن موزه جادويي چیست؟

اپلیکیشن موزه جادويي، اپلیکیشنی حاوي اطلاعات اضافه اي از جنس صدا، ويدئو، انيميشن و يا اشياء سه بعدي است كه مي توانند به بيننده كمك كنند تا اطلاعات بيشتري را با نگاه كردن به آیتم های موجود در موزه یا گالری از طريق گوشي يا تبلت به دست آورد. اين اطلاعات اضافه دقيقاً بر روی اشیاء و بر روي بخشهايي كه شما مي خواهيد، قابل رويت خواهند بود و مي توانند به صورت تعاملي نيز طراحي شوند، بدين معنا كه كاربر با لمس اشياء نمایش داده شده بتواند روي عملكرد آنها اثر گذاشته و يا آنها را چرخانده و یا به اجزای آنها دسترسی پیدا کند.

ENUMA

چرا موزه جادویی؟

در حال حاضر در موزه ها و گالری ها اطلاعات راهنما، به صورت متنهایی که کنار اشیاء و اقلام موزه نصب شده اند و یا به کمک راهنماهای صوتی نصب شده روی موبایلها و با وارد کردن کد هر آیتم به بازدیدکنندگان منتقل می شود. با نصب اپلیکیشن موزه جادویی روی گوشی یا تبلت بازدیدکنندگان، هر زمان که آنها به یک شیء، مثلاً یک سفالینه شکسته نگاه می کنند می توانند ضمن اینکه آنرا به صورت کامل و سه بعدی می بینند، توضیحاتی در مورد آن بشنوند.

یا مثلاً زمانیکه دانش آموزان در موزه تاریخ طبیعی به اسکلت های یک دایناسور نگاه می کنند، یک فیلم علمی در خصوص آن موجود و محیط زندگی و خصوصیات آن ببینند. در موزه جادویی، بازدیدکنندگان هر بار و هرجا می توانند با اطلاعات هیجان انگیز مواجه شوند و تور موزه گردی، به خاطره ای به یاد ماندنی برای آنها تبدیل خواهد شد.

Image
Image
Image

ENUMA

چطور اپلیکیشن موزه جادویی را منتشر کنیم؟

این اپلیکیشن می تواند بر روی وب سایت موزه قرار داده شده و یا از طریق اپلیکیشن های مرجعی مانند کافه بازار منتشر شود و یا در خود موزه از طریق بلوتوث یا وای فای منتشر گردد تا تمامی بازدیدکنندگان بتوانند آن را داشته باشند.

Image
Image
Image
Image